turrehberin.com

Seattle

Seattle, Birleşik Devletlerin nispeten yeni kurulan şehirlerden biridir. 1852 yılında kurulan şehir, bugün metropolitan şehir sınırları içerisinde 3,6 milyon nüfuslu bir kent konumundadır. Dünyaya adını Microsoft ve Amazon gibi bilişim sektörü firmalar ile duyuran şehir, Amerika Birleşik Devletleri tarihinde "Büyük Buhran"dan en çok etkilelen şehirlerden birisidir.

Gece Hayatı

NirvanaPearl Jam ve Alice in Chains gibi efsanelerinin yuvası olan kent, Blues clubIrish pub ve British bar tarzları ile gece hayatını canlandırır. Trinity Night ClubThe Crocodile gibi yerler ile gecenizin eğlenceli geçeceğini söyleyebiliriz.

Ne Almalı

Şehir, turizm konusunda çok da fazla bir alt yapıya sahip olmadığından olsa gerek, hediyelikler konusunda da diğer Amerikan şehirlerine göre daha standart şeylere sahip. Kulesi en fazla kullanılan hediyelik eşya görseli.

Yurt dışı gezi rehberi olarak hazırlanan Turrehberin'de sizlere, dünyanın birçok noktasını tanıtmanın haricinde, ülkemizden ilgi çeken yerleri de beğeninize sunuyoruz. Çeşitli gezi haberlerinin haricinde, kimi zaman garipsediğimiz olayları da sizlerle paylaşıyoruz. Gezginler için sanal bir Han olmaya başlayan sitemiz için, sizin de tavsiyelerinizi bekleriz. 

Bizi Takip Edin

 • TWITTER

  Bizi takip edin, haberdar olun

 • INSTAGRAM

  Instagram'da da varız

 • PINTEREST

  Bizi Pinlemeyi unutmayın!

 • FACEBOOK

  Takip edin ve Paylaşın

 • YouTube

  Abone olup video izleyebilirsiniz.

 • E-POSTA

  Soru sormak bedava :)

Copyright 2015 © All Rights Reserved / Tüm hakları saklıdır.

Hosted by PBS Tasarım

Site Haritası

Gizlilik Kuralları