turrehberin.com

Prag, Çek Cumhuriyeti'nin en büyük kenti ve başkentidir. Yaklaşık 1,3 Milyon kişinin yaşadığı şehir gerçek anlamda büyüleyici şehirlerden birisi. Şehirin dokusu ve yaşanmışlığı sizi de etkileyecek. Yaklaşık 1100 yıldır, merkez Avrupa'nın ekonomik, politik ve kültürel merkezi olan şehir ve çevresi, yıllık ortalama 4,5 Milyon kadar turist ağırlamaktadır. Yazları daha rahat gezebilirsiniz belki ama, bu şehrin kar altındaki görseli de ayrı bir güzel oluyor. Tavsiyemiz, burayı gezerken, özellikle binaların dış süslemelerine ve heykellerine dikkat etmeniz. Fotoğraf meraklıları için muhteşem görseller sunan bir şehir.

Gece Hayatı

Şehir, gece hayatıyla ünlenen şehirlerden birisidir. Restoran-Bar-Gece Klübü üçlemesi olan Radost FX, Jazz ile içli dışlı The Old LadyBugsy's Bar, yakışıklı barmenlerin takım elbise ile servis yaptıkları Tynska Bar&Books, -7 derecede en fazla 30 dakika kalabileceğiniz bir ortamı olan Icepub Prague ve tamamen çıldırmak istiyorsanız Double Trouble Bar bunların öne çıkanlarından.

Ne Almalı

Çoğunluğu standart hediyelikler olan Prag'daki alınabilecekler listesinde göze çarpan en farklı hediyelik, Astronomik saat şeklinde yapılan saatler ve tabaklar bizce.

Yurt dışı gezi rehberi olarak hazırlanan Turrehberin'de sizlere, dünyanın birçok noktasını tanıtmanın haricinde, ülkemizden ilgi çeken yerleri de beğeninize sunuyoruz. Çeşitli gezi haberlerinin haricinde, kimi zaman garipsediğimiz olayları da sizlerle paylaşıyoruz. Gezginler için sanal bir Han olmaya başlayan sitemiz için, sizin de tavsiyelerinizi bekleriz. 

Bizi Takip Edin

 • TWITTER

  Bizi takip edin, haberdar olun

 • INSTAGRAM

  Instagram'da da varız

 • PINTEREST

  Bizi Pinlemeyi unutmayın!

 • FACEBOOK

  Takip edin ve Paylaşın

 • YouTube

  Abone olup video izleyebilirsiniz.

 • E-POSTA

  Soru sormak bedava :)

Copyright 2015 © All Rights Reserved / Tüm hakları saklıdır.

Hosted by PBS Tasarım

Site Haritası

Gizlilik Kuralları