turrehberin.com

COvid-19 hakkında Turrehberin.com açıklaması

COvid-19 veya daha bilindik ismiyle Korona Virüsü maalesef Türkiye dahil birçok ülkede salgın olarak yayılmaya devam ediyor. Bu konuya yönelik her gün, ülkelerin aldıkları önlem haberlerini izlemekteyiz. Biz Turrehberin olarak size uzun uzun yazmak yerine bir video ile seslenmek istedik.

Bu konunun ciddiyetini anlamamız gerekiyor. Burada risk altında olanlar sadece belli bir yaş gurubu veya sağlık durumunda olanlar değil. Onlar elbette öncelikli olarak daha fazla sıkıntı çekebilecek olan kişiler. Ancak hiçbir sağlık sorunu olmayan kişiler bile bu hastalık karşısında ciddi sıkıntılar çekebiliyor. O yüzden herkese elinden geldiğince #Evdekal Türkiye diyoruz.

 

 

 

 

Sayfayı Paylaşmak İsterseniz:

 • TWITTER

  Sayfayı paylaşmak için

 • Facebook

  Paylaşmak için

 • Linkedin

  Paylaşalım

 • YOUTUBE

  Çekimlerimizi görün

Yorum Bırakın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Korona Virüsü 30 Mart 2020 Türkiye Raporu ~ Turrehberin.com

3 ay ago

[…] Korona Virüsü 30 Mart 2020 tarihi itibarıyla yayılmasına devam etmekte. Üstelik artış hızı yükselerek gidiyor. Tabii bunda yapılan test sayısının artması en önemli sebep. Yani aslında hastalık yayılmıyor. O zaten yayılmış durumda ama biz testler vasıtasıyla yeni hastaları keşfediyoruz. Burada kullandığımız verileri worldometers web sitesinden ve T.C. Sağlık Bakanlığı bilgilendirmelerinden aldığımızı belirtmek isteriz. Daha önceki virüs ile ilgili bilgi videomuza buradan ulaşabilirsiniz. […]

Korona Virüsü 8 Nisan 2020 verileri ile Türkiye Raporu ~ Turrehberin.com

3 ay ago

[…] Korona Virüsü 8 Nisan 2020 tarihi itibarıyla yayılmasına devam etmekte. Üstelik artış hızı yükselerek gidiyor. Tabii bunda yapılan test sayısının artması en önemli sebep. Yani aslında hastalık yayılmıyor. O zaten yayılmış durumda ama biz testler vasıtasıyla yeni hastaları keşfediyoruz. Burada kullandığımız verileri worldometers web sitesinden ve T.C. Sağlık Bakanlığı bilgilendirmelerinden aldığımızı belirtmek isteriz. Daha önceki virüs ile ilgili bilgi videomuza buradan ulaşabilirsiniz. […]

Yurt dışı gezi rehberi olarak hazırlanan Turrehberin'de sizlere, dünyanın birçok noktasını tanıtmanın haricinde, ülkemizden ilgi çeken yerleri de beğeninize sunuyoruz. Çeşitli gezi haberlerinin haricinde, kimi zaman garipsediğimiz olayları da sizlerle paylaşıyoruz. Gezginler için sanal bir Han olmaya başlayan sitemiz için, sizin de tavsiyelerinizi bekleriz. 

Bizi Takip Edin

 • TWITTER

  Bizi takip edin, haberdar olun

 • INSTAGRAM

  Instagram'da da varız

 • PINTEREST

  Bizi Pinlemeyi unutmayın!

 • FACEBOOK

  Takip edin ve Paylaşın

 • YouTube

  Abone olup video izleyebilirsiniz.

 • E-POSTA

  Soru sormak bedava :)

Copyright 2015 © All Rights Reserved / Tüm hakları saklıdır.

Hosted by PBS Tasarım

Site Haritası

Gizlilik Kuralları