GenelGüncel

Işığın Peşinde-1

Karahan'ın Yolu

Sevgili dostlar, ” Işığın Peşinde-1 – Karahan’ın Yolu ” ismiyle yazdığımız ilk kitabın çıktığını size müjdelemek istiyoruz. Bildiğiniz gibi sizlere bir süredir sosyal medya hesaplarımızda, hazırlamakta olduğumuz bir kitabın yakında okuyucusuyla buluşacağını haber veriyorduk. Kitabımız uzun uğraşlar sonucunda Ocak 2021 itibariyle Ceres Yayınevi tarafından basılarak, edebiyat dünyasındaki yerini aldı. Işığın Peşinde-1 – Karahan’ın Yolu kitabını alabileceğiniz öne çıkan kitap satış noktalarını ise şöyle sıralayabiliriz. Idefix, D&R, Kitapyurdu, Babil, Kitap365, Odakitap, Sözcükitabevi, İmge . Burada belirtilen linklerden tercih ettiğiniz kitapevine geçiş yapabilirsiniz.

Uzun yıllar süren araştırmaların sonucunda elde edilen bilgileri, bir kurgu romana çevirerek sizlerle buluşturmak istedik. Kurgu derken yanlış anlaşılmasın. Roman, günümüz İstanbul‘unda geçen bir hikâyeye sahip.

“İki gizli ve kadim örgüt tek bir hedefin peşinde. ‘Işık’ı bulup ona ve gücüne sahip olmak. Toplumların ve hatta inançların tarihine kazınmış ‘Işık’ın öz halini koruması gerekirken kaybeden bir grup ile, onların amaçlarına ulaşmasını engellemeye çalışan karşıt grubun binlerce yıllık gizli savaşının günümüzdeki kısmına tanık olacaksınız. Büyük bir amacın ufak bir dişlisi olmak mı yoksa tek bir hayati hamle ile şansını denemek mi? Kimsenin bilmediği isimsiz kahramanların, kimsenin haberdar olmadığı gizli savaşları.”

Karahan’ın Yolu

Seri olarak planlanan ve serinin ikincisini halâ yazmakta olduğumuz kitabın ilk bölümü ” Karahan’ın Yolu” alt başlığıyla sizlerle buluşuyor. Günümüz İstanbul’unda geçen ve tarihi gerçeklerden yola çıkarak hazırlanan kurgu içerisinde, elinizden düşürmeden bir solukta okuyacağınız güzel bir roman ortaya çıkardık.

Işığın Peşinde-1 – Karahan’ın Yolu kitabımıza birçok kitabevinden ulaşabilirsiniz. Serinin devamı olan Işığın Peşinde-2 Tena’nın Sırları da çıktı.  Severek okumanız dileğiyle.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu