İtalyaMilanÜlke/Şehir Rehberi

Via della Spiga

Via della Spiga

Via della Spiga için diyebilecek şeylerin neredeyse tamamı moda üzerine. Milan günümüzde Moda dünyasındaki ünü ile ön planda. Uzunca bir süredir, dünyanın moda devlerinin bir nevi merkezi konumunda. Öyle ki, Moda sektöründe bulunan bir firma olarak Milan da yoksanız, yoksunuz demek. İşte Milan’da, moda dörtlüsü olarak bilinen moda caddelerinden birisi de burası. En lüks dükkanlardan seçmece bir listeyi görebileceğiniz bu sokak, sadece yayalara özgü bir sokak. Sağlı sollu tarihi binaların arasında, en lüks moda devlerinin ürünlerine bakmak isterseniz, orası burası. Moda sevenlerin kaçırmaması gereken yerler arasında olduğunu buraya not düşelim. Tabii fiyat konusunda tahmin edildiği gibi biraz el yakabiliyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Türkiye için gezi rehberi yazmayı planlıyor musunuz? Özellikle İtalya için fazlasıyla gezilecek yer tarifiniz var. Fakat ülkemiz için de birşeyler karalamaz mısınız?

    1. Öncelikle değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Yorumlarınızın bize hem destek, hem de yön verdiğini bilmenizi isteriz. Turrehberin aslında yurt dışı gezi rehberi olarak yola çıkmıştı. Ancak sizin de bahsettiğiniz gibi, ülkemizden de yerleri girmeye başladık ve girmeye devam ediyoruz. Bu yazılara GEZERKEN bölümümüzde ulaşabilirsiniz. Daha çok arşive alma mantığıyla daha detaylı yazdığımız ülkemizle ilgili yazıları beğeneceğinizi umarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu