Via della Spiga

Via della Spiga

Via della Spiga için diyebilecek şeylerin neredeyse tamamı moda üzerine. Milan günümüzde Moda dünyasındaki ünü ile ön planda. Uzunca bir süredir, dünyanın moda devlerinin bir nevi merkezi konumunda. Öyle ki, Moda sektöründe bulunan bir firma olarak Milan da yoksanız, yoksunuz demek. İşte Milan’da, moda dörtlüsü olarak bilinen moda caddelerinden birisi de burası. En lüks dükkanlardan seçmece bir listeyi görebileceğiniz bu sokak, sadece yayalara özgü bir sokak. Sağlı sollu tarihi binaların arasında, en lüks moda devlerinin ürünlerine bakmak isterseniz, orası burası. Moda sevenlerin kaçırmaması gereken yerler arasında olduğunu buraya not düşelim. Tabii fiyat konusunda tahmin edildiği gibi biraz el yakabiliyor.

Sayfayı Paylaşmak İsterseniz:

 • FACEBOOK

  Paylaşalım mı?

 • TWITTER

  Retweet :)

 • LINKEDIN

  İş'te paylaşım önemli...

Leave a comment


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


selim çayır

2 sene ago

Türkiye için gezi rehberi yazmayı planlıyor musunuz? Özellikle İtalya için fazlasıyla gezilecek yer tarifiniz var. Fakat ülkemiz için de birşeyler karalamaz mısınız?

Cagri Saglik

2 sene ago

Öncelikle değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Yorumlarınızın bize hem destek, hem de yön verdiğini bilmenizi isteriz. Turrehberin aslında yurt dışı gezi rehberi olarak yola çıkmıştı. Ancak sizin de bahsettiğiniz gibi, ülkemizden de yerleri girmeye başladık ve girmeye devam ediyoruz. Bu yazılara GEZERKEN bölümümüzde ulaşabilirsiniz. Daha çok arşive alma mantığıyla daha detaylı yazdığımız ülkemizle ilgili yazıları beğeneceğinizi umarız.

logo

Yurt dışı gezi rehberi olarak hazırlanan Turrehberin'de sizlere, dünyanın birçok noktasını tanıtmanın haricinde, ülkemizden ilgi çeken yerleri de beğeninize sunuyoruz. Çeşitli gezi haberlerinin haricinde, kimi zaman garipsediğimiz olayları da sizlerle paylaşıyoruz. Gezginler için sanal bir Han olmaya başlayan sitemiz için, sizin de tavsiyelerinizi bekleriz. 

Bizi Takip Edin

 • TWITTER

  Bizi takip edin, haberdar olun

 • INSTAGRAM

  Instagram'da da varız

 • PINTEREST

  Bizi Pinlemeyi unutmayın!

 • FACEBOOK

  Takip edin ve Paylaşın

 • YouTube

  Abone olup video izleyebilirsiniz.

 • E-POSTA

  Soru sormak bedava :)

Güney Amerika

Pasifik

Copyright 2015 © All Rights Reserved / Tüm hakları saklıdır.

Hosted by PBS Tasarım

Site Haritası

Gizlilik Kuralları